Nové DRESY 2016 !!!

DŮLEŽITÉ! Nové dresy zkouška a objednávka

Vážení, milí

jak jistě už všichni víte, chystáme tento rok obměnu oddílových cyklistických dresů. Velikosti jste si již téměř všichni napsali, ale na základě přání mnohých z Vás jsme ještě vypůjčili velikostní vzorky, aby
Ti, co si nejsou jisti svými proporcemi, mohli dresy vyzkoušet, případně objednanou velikost korigovat. U některých věcí, jako např. návleky na boty, čepice aj. jsme ještě upřesnili velikosti, aby nedošlo k nedorozumění. Dále byla rozšířena také nabídka kvality jednotlivých dílů oblečení.

Takže dresy, krátké a dlouhé kalhoty můžete vybrat i ve vylepšené kvalitě. U ostatních součástek jsme ponechali pouze základní nabídku.

Velikostní zkušební sada je pro Vás připravena na prodejně Cyklo Content u Honzy Nečase ve Sladkovského ulici v termínu od 4. 2. do 10. 2. 2016. Je zde pro každého připraven objednávkový list (možno stáhnout i na stránkách klubu nebo Facebooku ve složce dokumenty), kam si své velikosti a kvalitu každý zapíše a potvrdí svým podpisem.(v případě stažení ho je možné vyplněný elektronicky poslat na adresu nac.pardubice@gmail.com). V objednávkovém listě je dále u každého výrobku uvedena cena pro člena NAC, takže každý bude vědět, co a za kolik objednává.

Rovněž je zde též i katalog „vlastní design 2016“, kde můžete o kvalitě nabízeného oblečení získat informace. Ty si můžete rovněž najít na stránkách www.kalas.cz v sekci „vlastní design“. Kromě objednávkového listu a katalogu bude v Cyklo Content k vidění i grafický návrh oblečení.

Pokud by někdo měl zájem o koupi oblečení od firmy Kalaš, které není součástí oddílové nabídky, jako jsou například funkční spodní prádlo, pláštěnky apod. je  Cyklo Content též „Katalog sportovního oblečení 2015“ firmy. Ceny z tohoto katalogu budou dodatečně upřesněny dle objednaného množství. Dresy by měly být hotové do konce měsíce března 2016, kdy budou připraveny k odběru. O tom ještě podáme včas informaci.

Prosím všechny o zodpovědnost a dochvilnost. Neponičte zkušební vzorky! Dresy je nutné vyzkoušet co nejdříve v daném termínu, ať nemusíme nikde nikoho složitě nahánět. Po tomto termínu už oblečení nebude vyzkoušení možné! Pokud sadu nestihnete nebo nechcete vyzkoušet, dovolíme si Vám objednat velikost, kterou máte zapsanou v původním seznamu v základní kvalitě.

Děláme to pro Vás ve svém volném čase, bez nároku na jakoukoli odměnu. Mějte k naší práci úctu!

Díky Pavel

DRES NAC PARDUBICE 2016

03.02.2016